| | | AAA
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łętowicach
NASZA SZKOŁA ISTNIEJE OD PONAD 130 LAT

Galeria

Łętowice w starej fotografii

Ilość zdjęć: 16

Zdjęcia są nie podpisane. Jeżeli ktoś posiada informacje o zdjęciu to prosimy o kontakt lub komentarz pod zdjęciem w galerii na naszym profilu: https://www.facebook.com/pg/spletowice/photos/?tab=album&album_id=2607493026173695

pokaż więcej »

Pokaz historyczny

Ilość zdjęć: 18

Pokaz historyczny Grupy artystycznej Rekonstrukto "wrzesień 39", czyli rzecz o tym jak wybuchła II Wojna Światowa z zniknęła II Rzeczpospolita.

pokaż więcej »

Spotkanie z p. Mirosławem Bieniaszem - 02.03.2020

Ilość zdjęć: 14

W ramach działań związanych z udziałem w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Trzymaj Formę!", którego celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki, organizujemy spotkanie z p. Mirosławem Bieniaszem. Jest On właścicielem firmy "Bieniasz Bike", który jest czynnym zawodnikiem od 1993 roku. Stworzył firmę z pasji do rowerów i kolarstwa. Jest Wicemistrzem Europy, wielokrotnym Mistrzem Polski w Kolarstwie, zdobywcą Pucharów Polski i niezliczonych prestiżowych wyścigów. Na swoim koncie zaliczył już około tysiąca wyścigów i jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w kraju, który swoja wiedzę przekazuje młodzieży którą szkoli jak i wykorzystuje swoje doświadczenie w sprzedaży i doborze rowerów dla swoich klientów. Stworzył najlepszą drużynę MTB w kraju i wyszkolił zawodników, którzy dumnie reprezentują nasz kraj na arenach międzynarodowych. Jego motto "Rzetelność, doświadczenie, profesjonalizm i wysoka jakość"

pokaż więcej »